Mirsevini në Forum Piskota

Mirsevini ne WwW.P!SKoTa.GooFoRuM.CoM
 
ForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Anelka: Arsenali luan futboll të jashtëzakonshëm

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
DaCi-B
Admin
avatar

Numri i postimeve : 170
Join date : 17/09/2008

MesazhTitulli: Anelka: Arsenali luan futboll të jashtëzakonshëm   Fri Sep 26, 2008 7:03 pm

Nicolas Anelka ka shprehur admirimin e tij për rivalët e Londrës dhe ish-skuadrën e tij, Arsenal, duke thënë se topçinjtë luajnë futboll të jashtëzakonshëm.

“Arsenali kryeson tabelën me meritë, pas barazimit tonë me United. Ne jemi mësuar t’i shikojmë ata duke luajtur në këtë mënyrë. Ata gjithmonë kanë treguar futboll të jashtëzakonshëm”. 

“Ata kanë një supertrajner, i cili e di si ta nxjerrë më të mirën nga lojtarët e tij, megjithatë fitimi i titujve është diçka e vështirë për t’u arritur nga ata”. 

“Besoj se kjo është pasojë e lojtarëve të rinj. Ata e fillojnë sezonin me një nivel të lartë, mirëpo më vonë vërehet se përvoja e ka vendin e vet dhe është meritore për të fituar trofe”, ka përfunduar sulmuesi i Chelseat.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://bota.gooforum.com
 
Anelka: Arsenali luan futboll të jashtëzakonshëm
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» LDD në Suedi, propozon mbajtjen e Kuvendit të Jashtëzakonshëm
» Luan Myftiu: Rama po ndjek mallkimin: 'pas meje, le të bëhet kiameti'
» TURNIR NË FUTBOLL TË VOGËL - Nyon - Zvicër
» Dhurata Lazo - Bejleri, një pianiste e shqiptare që luan Shopenin në teatrot e Gjermanisë
» Asllan Luan Dibrani:Nofkagjinjtë plagë e zhvillimit shoqëror dhe kulturor tek shqiptarët!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mirsevini në Forum Piskota :: Të Ndryshme :: Sport-
Kërce tek: