Mirsevini në Forum Piskota

Mirsevini ne WwW.P!SKoTa.GooFoRuM.CoM
 
ForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Henry: Askush nuk mё ka detyruar tё luaj

Shko poshtë 
AutoriMesazh
DaCi-B
Admin
avatar

Numri i postimeve : 170
Join date : 17/09/2008

MesazhTitulli: Henry: Askush nuk mё ka detyruar tё luaj   Fri Sep 26, 2008 6:54 pm

Sulmuesi i Barcelonёs, Thierry Henry, ka vendosur t’i qartësojё deklaratat e mëhershme se ai ishte futur nё lojё pavarësisht mungesës sё formës.

Njё muaj mё parё, Henry bёri njё deklaratё sulmuese, duke thёnё se ish-trajneri i Barcelonёs, Frank Rijkaard, e kishte futur atё nё lojё edhe pse ai kishte qenё jo i gatshёm tё luajё. 

“Flisja me Rijkaardin dhe ai mё tha se Ronaldinho nuk ishte nё formёn mё tё mirё dhe mё kërkoi nёse mund tё luaja. Nuk doja tё qëndroja tre muaj pa luajtur, sapo kisha arritur nё klub. Isha gjashtё muaj jo nё formё dhe normalisht, trupi im thoshte jo, por askush nuk mё ka detyruar tё luaj. Ishte faji im qё dëshiroja tё luaj”, ka thёnё 31-vjeçari.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://bota.gooforum.com
 
Henry: Askush nuk mё ka detyruar tё luaj
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mirsevini në Forum Piskota :: Të Ndryshme :: Sport-
Kërce tek: