Mirsevini në Forum Piskota

Mirsevini ne WwW.P!SKoTa.GooFoRuM.CoM
 
ForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Dunga: Ende besoj tek Ronaldinho

Shko poshtë 
AutoriMesazh
DaCi-B
Admin
avatar

Numri i postimeve : 170
Join date : 17/09/2008

MesazhTitulli: Dunga: Ende besoj tek Ronaldinho   Fri Sep 26, 2008 6:53 pm

Pёrzgjedhёsi i kombëtares sё Brazilit nё futboll, Dunga, thotë se Ronaldinho ende ёshtё nё planet e tij.

Dunga thotë se përforcimi i ri i Milanit, Ronaldinho, ёshtё nё planet e tij edhe pse ai nuk ёshtё nё kombinim pёr ndeshjet kualifikuese pёr Kupёn Botёrore. 

Megjithatё, Dunga, nuk e ka humbur besimin tek ylli brazilian dhe thotë se nёse ai do tё ftohet sёrish nё kombëtare, do tё varet nga vetё Ronaldinho. 

“Ne besojmë nё tё, por ai vetëm duhet tё stërvitet mё shumё, ta pёrmirёsojё shpejtёsinё e dhe reaksionet e tij”, ka thёnё përzgjedhësi i Brazilit. 

Ronaldinho ishte pjesё e kombëtares sё Brazilit, qё morri pjesё nё Olimpiadёn nё Pekin.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://bota.gooforum.com
 
Dunga: Ende besoj tek Ronaldinho
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Vazhdon ikja masive e të rinjve (Foto)
» “Bezbednosti” (BIA) serb, në mesin e 157 kosovarëve e kërkon ende Tahir Zemën ?!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mirsevini në Forum Piskota :: Të Ndryshme :: Sport-
Kërce tek: