Mirsevini në Forum Piskota

Mirsevini ne WwW.P!SKoTa.GooFoRuM.CoM
 
ForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Robinho shkarkon agjentin e tij

Shko poshtë 
AutoriMesazh
DaCi-B
Admin
avatar

Numri i postimeve : 170
Join date : 17/09/2008

MesazhTitulli: Robinho shkarkon agjentin e tij   Fri Sep 26, 2008 6:47 pm

Wagner Ribeiro, personi i cili arriti ta sjellё Robinhon nё Real Madrid dhe i cili e bёri brazilianin lojtarin mё tё paguar nё Premierligё, nuk do tё jetё mё agjent i sulmuesit.

“Jam falënderues gjithçka Wagner Ribeiro ka bёrё pёr karrierën time deri tash, por cikli jonё i punës ka arritur nё fund. Ështё koha qё tё dy tё ecim rrugёve tё ndara dhe unё kam qëllime tё tjera tё cilat duhet t’i plotësoj me klubin tim tё ri, Manchester City”, thuhet nё deklaratën e Robinhos. 

Ky hap i Robinhos vjen disa orё pasi qё mediat angleze përcollën lajmin se Ribeiro kishte marrё edhe 4.2 milionё funte shtesё, qё transferimi tё kompletohet nё afatin e parashikuar, me tё cilёn çmimi i kalimit tё brazilianit nё City tash llogaritet tё jetё 36.7 milionё funte (46 milionё euro).
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://bota.gooforum.com
 
Robinho shkarkon agjentin e tij
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mirsevini në Forum Piskota :: Të Ndryshme :: Sport-
Kërce tek: