Mirsevini në Forum Piskota

Mirsevini ne WwW.P!SKoTa.GooFoRuM.CoM
 
ForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Giggs i qetё rreth tё ardhmes sё tij

Shko poshtë 
AutoriMesazh
DaCi-B
Admin
avatar

Numri i postimeve : 170
Join date : 17/09/2008

MesazhTitulli: Giggs i qetё rreth tё ardhmes sё tij   Fri Sep 26, 2008 6:46 pm

Ryan Giggs ka edhe njё vit tё pёrfshirё nё marrëveshjen e tij me Manchester United dhe thotë se ёshtё lehtё tё ndodhё qё ai tё pensionohet pas fundit tё këtij sezoni dhe tё bёhet njё prej pasardhësve tё mundshёm tё Fergusonit.

“Jam i qetё rreth tё ardhmes. Mё mbetet edhe ky vit nё marrëveshje. Pёr momentin ndjehem mirё dhe derisa ndjehem shёndoshё mё ftojnë tё luaj dhe kënaqem me kёtё”, ka thёnё Giggs. 

“Do tё vazhdoj tё luaj futboll. Nёse ndonjëra prej këtyre ndryshon, do tё duhet tё mendoj tё pensionohem, por sigurisht do tё jetё mё herët se sa mё vonё”, ka shtuar uellsiani. 

“Mendoj se puna nёn drejtimin e Ferguson ёsthё shkolla mё e mirё. Mund t’i vёreni se nё mes menaxherёve nё Premierligё janë edhe Roy Keane, Mark Hughes, Paul Ince dhe Steve Bruce. Tё gjithё kanё luajtur nёn drejtimin e Alex Ferguson, andaj përfundimisht ka diçka nga kjo”, thotë Giggs, duke bёrё tё qartё dёshirёn e tij pёr tё vazhduar nё detyrёn e menaxherit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://bota.gooforum.com
 
Giggs i qetё rreth tё ardhmes sё tij
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Një orë mësimi në një shkollë të mesme amerikane, rreth krijimtarisë së shkrimtares Kozeta Zylo
» Kleriku arab: Toka nuk rrotullohet rreth diellit
» Anton Nikë Berisha: Rreth disa shkarjeve të dr. Shaban Sinanit për këngët tona kreshnike
» Përsiatje rreth romanit: "Një vit i brishtë" i shkrimtarit Halit Shamata
» Fotot e javës: Hotelet e së ardhmes, fatkeqësitë dhe sportet alternative

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mirsevini në Forum Piskota :: Të Ndryshme :: Sport-
Kërce tek: