Mirsevini në Forum Piskota

Mirsevini ne WwW.P!SKoTa.GooFoRuM.CoM
 
ForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ronaldo: Do tё rikthehem nё formё

Shko poshtë 
AutoriMesazh
DaCi-B
Admin
avatar

Numri i postimeve : 170
Join date : 17/09/2008

MesazhTitulli: Ronaldo: Do tё rikthehem nё formё   Fri Sep 26, 2008 6:44 pm

Ylli brazilian Ronaldo ka filluar me rikuperimin shumё mё herët se qё ёshtё parashikuar dhe thotë se sёrish do tё rikthehet nё formёn e vjetёr.

Pasi qё ishte operuar nё Paris mё 14 shkurt, Ronaldo u rikthye nё vendlindjen e tij pёr t’u shёruar nga lëndimi i tretё i rёndё i gjurit. Sulmuesi kohё mё parё ёshtё paraqitur nё stërvitje me Flamengon dhe thotë se sёrish do tё rikthehet nё formёn e tij tё mirё. 

“Unё do tё rikthehem dhe to ta tregoj formёn time mё tё mirё. Do tё luaj futboll sёrish siç kam luajtur edhe mё herët. Tashmё nuk ndjej dhimbje nё gju, dhe kjo ёshtё mё e rёndёsishmja”, ka thanё braziliani. 

“Muskujt ende janë tё dobët, por njё makinё nuk mund tё punojё mirё menjёherё, nёse nuk e keni përdorё njё kohё tё gjatё. Prej tash, vetëm duhet tё punoj nё formёn time fizike, qё ёshtё puna mё e vështirё, por unё jam nё rrugёn e duhur”, shton ish-lojtari mё i mirё i botёs.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://bota.gooforum.com
 
Ronaldo: Do tё rikthehem nё formё
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mirsevini në Forum Piskota :: Të Ndryshme :: Sport-
Kërce tek: