Mirsevini në Forum Piskota

Mirsevini ne WwW.P!SKoTa.GooFoRuM.CoM
 
ForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Terry: Anglia ka futbollistё tё rinj tё shkёlqyeshёm

Shko poshtë 
AutoriMesazh
DaCi-B
Admin
avatar

Numri i postimeve : 170
Join date : 17/09/2008

MesazhTitulli: Terry: Anglia ka futbollistё tё rinj tё shkёlqyeshёm   Fri Sep 26, 2008 6:35 pm

Kapiteni i Chelseat dhe i kombëtares angleze, John Terry, beson se Kupa Carling paraqet njё platformë tё rёndёsishme qё futbollistёt e rinj tё krijojnë pёrvojё me formacionet bazё.

“Mendoj se kjo ёshtё njё gjё e shkëlqyeshme pёr futbollin anglez. Ne e shohim se Arsene Wenger ka njё besim tё madh nё futbollistёt e rinj”, ka thёnё Terry. 

“Rezervat tona luajtën me Arsenalin, nё ndeshje u paraqitёn shumё futbollistё anglezё. Kjo ishte para disa javës dhe fituam me 2-1 ose 2-0. Ndёrsa pastaj tё njёjtёt futbollistё e mposhtёn Sheffieldin me rezultat 6-0”, ka shtuar kapiteni i bluve. 

“Ashtu qё ne kemi shumё futbollistё tё rinj tё mirё nё ekipin tonё, por jam i sigurt se kështu ёshtё edhe me ekipet tjera. Problemi i vetëm ёshtё qё zotëri Wenger ka besim mё tё madh. Kjo ёshtё e shkёlqyeshme pёr futbollin anglez”, përfundon Terry.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://bota.gooforum.com
 
Terry: Anglia ka futbollistё tё rinj tё shkёlqyeshёm
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Emrat e rinj të Asamblesë Kombëtare te PS, ja lista

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mirsevini në Forum Piskota :: Të Ndryshme :: Sport-
Kërce tek: