Mirsevini në Forum Piskota

Mirsevini ne WwW.P!SKoTa.GooFoRuM.CoM
 
ForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Fabregas: Nuk shqetësohem pёr trofe

Shko poshtë 
AutoriMesazh
DaCi-B
Admin
avatar

Numri i postimeve : 170
Join date : 17/09/2008

MesazhTitulli: Fabregas: Nuk shqetësohem pёr trofe   Fri Sep 26, 2008 6:34 pm

Cesc Fabregas ka thёnё pёr Sky Sport se ёshtё i lumtur nё Arsenal dhe nuk shqetësohet shumё edhe nёse klubi nuk fiton trofe, edhe pse deri tash nё karrierën e tij ka pasur vetëm njё trofe, Kupёn FA nё vitin 2005.

“Jam i lumtur me faktin se si shkojnë punёt, njerëzit mund tё thonё ‘nuk ka fituar asgjë’, por unё gjej kënaqёsinё kёtu dhe përpiqem tё fitoj, shpresoj se kjo do tё jetё kёtё vit”, ka thanё Fabragas. 

“Vërtet kënaqur kur luaj me ekipin, para tifozëve tё mi, dhe kjo ёshtё njё ndjenjё e çuditshme. Pёr mua lumturia ёshtё njëra prej gjёrave mё tё rёndёsishme nё jetё”, ka thёnё mesfushori i Arsenalit. 

I pyetur nёse do tё mbetet gjithё karrierën nё Arsenal, spanjolli ka thёnё: “Jam vetëm 21-vjeçar, jam shumё i ri, por nёse punёt shkojnë siç janë tash, pse jo? Klub i madh, shumё tifozё, ndeshje tё mёdha, futbollistё tё mëdhenj, pse jo?”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://bota.gooforum.com
 
Fabregas: Nuk shqetësohem pёr trofe
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Komandant Lata: Jam i shqetësuar – nuk e di nëse dikush ka kërkuar haraç në emrin tim [video]
» Beqir Cikaqi-Nga cikli poetik:Dilema e shqetësimir Cikaqi

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mirsevini në Forum Piskota :: Të Ndryshme :: Sport-
Kërce tek: