Mirsevini në Forum Piskota

Mirsevini ne WwW.P!SKoTa.GooFoRuM.CoM
 
ForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Lojtarët e Madridit të lumtur për Raul

Shko poshtë 
AutoriMesazh
DaCi-B
Admin
avatar

Numri i postimeve : 170
Join date : 17/09/2008

MesazhTitulli: Lojtarët e Madridit të lumtur për Raul   Thu Sep 25, 2008 10:33 pm

Fitoren shkatërruese të Real Madridit kundër Sporting Gijon me rezultat 7-, e ndihmoi dhe kapiteni i mbretërve, Raul, i cili shënoi dy nga shtatë golat, ndërkohë që dyshja Arjen Robben dhe Gonzalo Higuain, janë të impresionuar nga lideri i tyre.

“Jam i lumtur për këtë ndeshje. Ishte një ndeshje e bukur për tifozët dhe për neve. Kemi pasur shumë shanse dhe kemi shënuar shtatë gola në 70 minuta dhe mendoj se skuadra ka krijuar një vetëbesim këto ndeshjet e fundit”, ka thënë Robben. 

“E gjithë skuadra është e lumtur për Raulin, sepse ai është kapiteni ynë dhe një lojtar shumë i rëndësishëm për klubin. Ai bëri një punë të shkëlqyer”, ka vazhduar holandezi 

“Raul shfaqi një lojë të bukur dhe shënoi dy herë. Jemi shumë të lumtur për këtë gjë sepse e ka merituar”, ka thënë Higuain.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://bota.gooforum.com
 
Lojtarët e Madridit të lumtur për Raul
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mirsevini në Forum Piskota :: Të Ndryshme :: Sport-
Kërce tek: