Mirsevini në Forum Piskota

Mirsevini ne WwW.P!SKoTa.GooFoRuM.CoM
 
ForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Wenger: Rekordi i mbrojtjes nuk është duke u vërejtur

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
DaCi-B
Admin
avatar

Numri i postimeve : 170
Join date : 17/09/2008

MesazhTitulli: Wenger: Rekordi i mbrojtjes nuk është duke u vërejtur   Thu Sep 25, 2008 10:31 pm

Menaxheri i Arsenalit, Arsene Wenger, është i kënaqur që ekipi i tij ende nuk ka pranuar gol nga një lojë e hapur.

Në nëntë ndeshje, ose 810 minuta futboll garues, topçinjtë kanë pranuar tre gola, dy nga të cilët nga korneri (nga Fulhami dhe Boltoni) dhe një penalti në udhëtimin në Kiev. Arsenali ende nuk ka pranuar gol nga një lojë e hapur gjatë këtij sezoni.

“Jemi mbrojtur shumë mirë. Askush nuk e ka vërejtur, por ne kemi pranuar gola nga gjuajtjet nga këndi. Në lojë të hapur ende jemi të qëndrueshëm. Kjo për mua është përgjigje e mirë dhe një shpjegim i mirë për sjelljen e ekipit”, ka thënë Wenger.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://bota.gooforum.com
 
Wenger: Rekordi i mbrojtjes nuk është duke u vërejtur
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Gjergj-Bajram Kabashi: Çka është duke kujtuar kreu i Bashkësisë Islame të Kosovës
» 28 Nëntori është dita e çlirimit të Shqipërisë
» Çka është Filozofia
» Dritan Ylli: Është koha të punojmë për Shqipërinë evropiane, zoti Klosi!
» Faik Krasniqi:Ribashkimi i Kosovës me Shqipërinë, është një domosdoshmëri!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mirsevini në Forum Piskota :: Të Ndryshme :: Sport-
Kërce tek: