Mirsevini në Forum Piskota

Mirsevini ne WwW.P!SKoTa.GooFoRuM.CoM
 
ForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ronaldo: Do ta godas Chelsean atje ku dhemb më shumë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
NiKi
Admin
avatar

Numri i postimeve : 78
Join date : 18/09/2008
Age : 23

MesazhTitulli: Ronaldo: Do ta godas Chelsean atje ku dhemb më shumë   Fri Sep 19, 2008 9:19 pm

Ylli i Manchester United, Cristiano Ronaldo, ka premtuar se do ta godasë Chelsean atje ku dhemb, nëse kundërshtari do të mundohet ta nxjerrë jashtë loje në mënyra të ndryshme.

“E di se ata do të tentojnë të më frikësojnë në fushë, por më herët ose më vonë do të kuptojnë se nuk do t’i humb nervat lehtë. Do të fishkëllehem sërish por nuk do të humbas kur do të ndodhë kjo, jam i fortë dhe kjo është vetëm pjesë e spektakleve të tilla”, ka thënë Ronaldo.

“Por unë si zakonisht, do të provoj ta t’i godas me arritje të golave dhe me një lojë më të mirë”, ka përfunduar Ronaldo.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Ronaldo: Do ta godas Chelsean atje ku dhemb më shumë
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Skënder Buçpapaj:ATJE GJAKU I SHQIPTARIT RA NË TOKË ME MBI PËRSËRI
» Muharrem Sfarqa:Atje ku afaristët gjerman lavdërojnë shqiptarët
» Jahë Sadrija: Të gjithë bashkë në Gllogjan, atje në Dukagjin
» Miradie Zymberi-Avdullahi: KUR HESHTJA DHEMB II.
» Qendrat islame në Gjermani ishin bartëse të shumë organizimeve kombëtare

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mirsevini në Forum Piskota :: Të Ndryshme :: Sport-
Kërce tek: