Mirsevini në Forum Piskota

Mirsevini ne WwW.P!SKoTa.GooFoRuM.CoM
 
ForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Tabela Reiffeisen Superliga e Kosoves

Shko poshtë 
AutoriMesazh
DaCi-B
Admin
avatar

Numri i postimeve : 170
Join date : 17/09/2008

MesazhTitulli: Tabela Reiffeisen Superliga e Kosoves   Wed Sep 24, 2008 9:31 pm

Tabela1 Prishtina 5 4 1 0 13

2. Gjilani 5 4 0 1 12

3. Vëllaznimi 5 3 1 1 10

4. Drenica 5 3 1 1 10

5. Besa 5 2 3 0 9

6. Kosova(V) 5 2 2 1 8

7. Hysi 5 2 1 2 7

8. Ferizaj 5 2 1 2 7

9. Flamurtari 5 2 1 2 7

10. Trepça’89 5 2 1 2 7

11. Istogu 5 2 0 3 6

12. Trepça 5 1 2 2 5

13. Besiana 5 1 1 3 4

14. Drita 5 1 0 4 3

15. 2 Korriku 5 0 2 3 2

16. Ulpiana 5 0 1 4 1
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://bota.gooforum.com
 
Tabela Reiffeisen Superliga e Kosoves
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Naile Zhupani: "KOSOVES" - poezi nga Arshi Pipa
» Forumi i Rinise i Lidhjes Demokratike te Kosoves (Faqja Zyrtare)
» Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike
» Halit Bogaj: ’’Xhemail Abria- pleqnar i Kosovës’’
» Xhesika Vula:Tradhtia e shqiprisë ndaj kosoves u vune ne sherbim te jugosllaveve

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mirsevini në Forum Piskota :: Të Ndryshme :: Sport-
Kërce tek: