Mirsevini në Forum Piskota

Mirsevini ne WwW.P!SKoTa.GooFoRuM.CoM
 
ForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Nedved paralajmëron rrezikun nga Cagliari

Shko poshtë 
AutoriMesazh
NiKi
Admin
avatar

Numri i postimeve : 78
Join date : 18/09/2008
Age : 24

MesazhTitulli: Nedved paralajmëron rrezikun nga Cagliari   Fri Sep 19, 2008 9:18 pm

Mesfushori i Juventusit, Pavel Nedved, ka paralajmëruar për rrezikun nga Cagliari para ndeshje së të dielës.

“Jemi të rrezikuar kundër Cagliarit, sepse dy ndeshjet e fundit na kanë lodhur. Personalisht jam shumë i lodhur, mirëpo jam shumë i lumtur, dhe lumturia të ndihmon ta rikthesh energjinë. Megjithatë duhet të jemi të kujdesshëm”.

Çeku mendon edhe për Ligën e Kampionëve, mirëpo nuk e lajkaton shumë veten për të arritur deri te finalja në Romë.

“Po i marr gjërat me kohë. Është ndjenjë shumë e mirë që jemi pjesë e elitës evropiane përsëri, ndërsa kjo mund të jetë mundësia ime fundit për ta fituar trofeun”.

“Kemi shumë nevojë për t’u përmirësuar dhe duhet të shfaqim lojëra më të mira. Ëndrra për finalen e Romës duhet ndaluar, dhe duhet t’i marrim gjërat më realisht. Jemi një grup i mirë lojtarësh dhe mendoj se mund të arrijmë diçka”, ka përfunduar mesfushori veteran.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Nedved paralajmëron rrezikun nga Cagliari
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mirsevini në Forum Piskota :: Të Ndryshme :: Sport-
Kërce tek: