Mirsevini në Forum Piskota

Mirsevini ne WwW.P!SKoTa.GooFoRuM.CoM
 
ForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Flamini: Do të bëjmë gjithçka të fitojmë ndaj Interit

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
DaCi-B
Admin
avatar

Numri i postimeve : 170
Join date : 17/09/2008

MesazhTitulli: Flamini: Do të bëjmë gjithçka të fitojmë ndaj Interit   Wed Sep 24, 2008 9:19 pm

Mesfushori francez, Mathieu Flamini thotë se Milani nuk ka qenë në krizë dhe se beson në kualitetet e ekipit të tij, dhe shpreson të shënojë fitore kundër Regginas dhe Interit.

Milani kishte një start të dobët në Serie A, por fytyrën e vërtetë rosonerët e kanë treguar në ndeshjen kundër Lazios në të cilën shënuan fitore bindëse prej 4-1. 

“Kuptohet, kur luani me një ekip të shkëlqyeshëm si Milani, pritet që të fitoni në vazhdimësi, andaj duhet të shohim pozitivisht duke shikuar që nga ndeshja e sotme”, ka thënë Flamini. 

Milani sonte do të ndeshet me Regginën, ndërsa të dielën do të ndeshet me rivalin e qytetit, Interin, në derbin e madh të Serie A. 

“Derbi është mjaft i rëndësishëm. Do të bëjmë gjithçka ta fitojmë, siç do të bëjmë edhe në ndeshjen e sotme kundër Regginas”, shton Flamini.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://bota.gooforum.com
 
Flamini: Do të bëjmë gjithçka të fitojmë ndaj Interit
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» SAGA IME - DANKE ALLE! JU FALEMINDERIT TË GJITHËVE!Dosjer nga AGIM GASHI
» Frank Shkreli:TË GJITHË PËR MARK GJONAJ-N MË 13 SHTATOR
» Murat Gecaj: Mbyllet Gazeta “Mësuesi” - Nderim për gjithë drejtuesit, redaktorët dhe bashkëpunëtorët
» SAGA IME - DANKE ALLE! JU FALEMINDERIT TË GJITHËVE!
» Asllan Dibrani: Diaspora Shqiptare në Gjermani e shqetësuar për gjendjen aktuale gjithëkombëtare!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mirsevini në Forum Piskota :: Të Ndryshme :: Sport-
Kërce tek: