Mirsevini në Forum Piskota

Mirsevini ne WwW.P!SKoTa.GooFoRuM.CoM
 
ForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Terim: Më pëlqen Mourinho, ndërsa Juventusi është i madh

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
DaCi-B
Admin
avatar

Numri i postimeve : 170
Join date : 17/09/2008

MesazhTitulli: Terim: Më pëlqen Mourinho, ndërsa Juventusi është i madh   Wed Sep 24, 2008 9:18 pm

Trajneri i Turqisë, Fatih Terim, ka thënë se atij i pëlqen shumë trajneri i Interit, Jose Mourinho, ndërsa ka shprehur edhe dashurinë e tij për skuadrën e Juventusit.

“Mourino është një trajner i madh dhe më pëlqen. Shumë njerëzve nuk u pëlqen ai, mirëpo mua po”. 

“Juve? Juve do të jetë gjithmonë Juve. Si gjithmonë, ata dëshirojnë të fitojnë, ndërsa moslargimi i Ranierit u ndihmon shumë”, ka thënë ish-trajneri i Fiorentinës. 

Bardhezinjtë sonte takohen me Catanian në Stadio Olimpico të Torinos, derisa Interi pret Leccen në Giuseppe Meazza. Të dyja skuadrat do të luftojnë për t’i siguruar tre pikët në garën për titull.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://bota.gooforum.com
 
Terim: Më pëlqen Mourinho, ndërsa Juventusi është i madh
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» 28 Nëntori është dita e çlirimit të Shqipërisë
» Çka është Filozofia
» Dritan Ylli: Është koha të punojmë për Shqipërinë evropiane, zoti Klosi!
» Gjergj Kastrioti - Skënderbeu, prijësi dhe heroi më i madh në histori
» Faik Krasniqi:Ribashkimi i Kosovës me Shqipërinë, është një domosdoshmëri!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mirsevini në Forum Piskota :: Të Ndryshme :: Sport-
Kërce tek: