Mirsevini në Forum Piskota

Mirsevini ne WwW.P!SKoTa.GooFoRuM.CoM
 
ForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ramos: Kundër Newcastlet na duhet vetëm fitorja

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
DaCi-B
Admin
avatar

Numri i postimeve : 170
Join date : 17/09/2008

MesazhTitulli: Ramos: Kundër Newcastlet na duhet vetëm fitorja   Wed Sep 24, 2008 9:17 pm

Menaxheri i Tottenhamit, Juande Ramos, shpreson se ndeshja e sotme kundër Newcastle, në kuadër të Carling Kupës, do të jetë momenti kthyes i ekipit të tij dhe gjërat përfundimisht do të shkojnë në drejtimin e duhur.

“Një pjesë e lojtarëve që erdhën në fund të afatit kalimtar, kanë nevojë për kohë për t’u adaptuar. Ata do ta kenë atë, por kur do të luajnë dhe nuk do të shkojë mirë duhet të ndryshojmë diçka, ta fitojmë lojën në një mënyrë tjetër”, ka thënë Ramos.

“Ata e dinë se ky është një fillim i vështirë, por kjo është normale për një situatë të tillë. Kemi shumë ndryshime dhe është e pamundur për kaq pak kohë ekipi të funksionojë në mënyrë perfekte”, ka shtuar spanjolli.

“Këtë ndeshje kundër Newcastle duhet ta fitojmë jo vetëm sepse e dëshirojmë trofeun e Kupës, por sepse kemi nevojë për një fitore për ta ngritur vetëbesimin para ndeshjeve të Premierligës”, ka përfunduar Juande Ramos.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://bota.gooforum.com
 
Ramos: Kundër Newcastlet na duhet vetëm fitorja
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Sanxhakun e qelë “sabahi” me ushtrin e vetë, në krye me shqiptarin Muhamer Zukorliç
» Nafi Çegrani: Demant kundër ''komentit'' të një spiuni të fshehur
» SI TE HUMBNI PESHEN E TEPERT
» Gaztori Erion Veliaj, gëlbaza shpifëse e Edi Ramës kundër të majtës shqiptare
» Kush i tha Zahir Pajazitit ta vranë Dr. Rugoven?-Flet Hasan Zeneli, bashkëluftëtar i Zahir Pajazitit: Duhet të zbardhet vrasja e Zahirit

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mirsevini në Forum Piskota :: Të Ndryshme :: Sport-
Kërce tek: