Mirsevini në Forum Piskota

Mirsevini ne WwW.P!SKoTa.GooFoRuM.CoM
 
ForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Pennant mezi pret të aktivizohet

Shko poshtë 
AutoriMesazh
DaCi-B
Admin
avatar

Numri i postimeve : 170
Join date : 17/09/2008

MesazhTitulli: Pennant mezi pret të aktivizohet   Wed Sep 24, 2008 9:16 pm

Lojtari i Liverpoolit, Jermaine Pennant, shpreson se paraqitja e tij të mirë kundër Crew në ndeshjen e djeshme të Kupës së Anglisë, do ta nxisë Benitezin të mendojë më shumë rreth minutazhit që ai duhet të ketë.

Pennant ishte përmendur si një prej lojtarëve i cili do të largohet nga Anfield gjatë afatit kalimtar veror, por megjithatë ai mbeti në radhët e Liverpoolit. 

“Nëse fiton shans duhet ta shfrytëzosh dhe ekipet kur vijnë në Anfield dhe luajnë në ndeshjet për Kupë, luajnë sikur të jetë finale. Kemi shumë kualitet në përbërje dhe për atë është vështirë të gjendet hapësirë në ekip, por unë do të vazhdoj të punoj me ngulm dhe do të shoh çfarë do të ndodhë”, ka thënë Pennant.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://bota.gooforum.com
 
Pennant mezi pret të aktivizohet
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Frank Shkreli: Bashkimi i Kombit - Enderra qe nuk shuhet
» Sabile Keçmezi- Basha: Disidentja e parë shqiptare - Musine Kokalari
» Sabile Keçmezi- Basha: Çështje të përdorimi të nocioneve: ilegale, klandestine dhe e fshehtë
» Sabile Keçmezi-Basha: Informimi i denjë i çështjes kombëtare në diasporë... (I

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mirsevini në Forum Piskota :: Të Ndryshme :: Sport-
Kërce tek: