Mirsevini në Forum Piskota

Mirsevini ne WwW.P!SKoTa.GooFoRuM.CoM
 
ForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Eto: Jam i lumtur në Barcelona

Shko poshtë 
AutoriMesazh
DaCi-B
Admin
avatar

Numri i postimeve : 170
Join date : 17/09/2008

MesazhTitulli: Eto: Jam i lumtur në Barcelona   Wed Sep 24, 2008 9:16 pm

Sulmuesi i Barcelonës, Samuel Eto’o, është shprehur i kënaqur me punën e trajnerit të ri të Barcelonës, Josep Guardiola, edhe pse gjatë afatit kalimtar veror, kamerunasi nuk ishte pjesë e planeve të klubit katalanas.

“Jam shumë i lumtur me trajnerin dhe ekipin. Pas dy vitesh pa sukses, kemi shumë motiv të fitojmë diçka këtë sezon. Trajneri është i paguar ta bëjë punën e tij dhe këtë e bën për të mirën e Barcelonës dhe ka të drejtë ta bëj këtë që ai mendon se është më e mira”, ka thënë Eto’o.

“Jam profesionist dhe e kuptoj këtë. Pa dallim që jam personalitet i cili nuk frikohet ta thotë atë që e mendon, t’ua thotë në mënyrë direkte. Por, unë jam i kënaqur me të, tash jemi të bashkuar. Që nga dita e parë kur filluam me punë, unë tregova motiv të madh dhe nuk kisha problem”, ka përfunduar kamerunasi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://bota.gooforum.com
 
Eto: Jam i lumtur në Barcelona
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mirsevini në Forum Piskota :: Të Ndryshme :: Sport-
Kërce tek: