Mirsevini në Forum Piskota

Mirsevini ne WwW.P!SKoTa.GooFoRuM.CoM
 
ForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Delio Rosi: Jemi në një formë të mirë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
DaCi-B
Admin
avatar

Numri i postimeve : 170
Join date : 17/09/2008

MesazhTitulli: Delio Rosi: Jemi në një formë të mirë   Wed Sep 24, 2008 9:15 pm

Trajneri i Lazios, Delio Rosi, ka thënë para ndeshjes së sotme me Fiorentinën se pret një rikthim të shpejtë të ekipit të tij drejt fitoreve, pas humbjes së thellë prej 4-1 në udhëtimin tek Milani.

“Jemi në formë të mirë dhe Milani thjesht i shfrytëzoi gabimet tona. Nëse do të fitonim penalti në faullin ndaj Stefano Maurit, do të ishte 2-2 dhe ndoshta kjo do të ndryshonte diçka”, ka thënë Delio Rossi.

“Është pozitive që reaguam shumë shpejt, dhe nuk u dukëm si viktimë. Andaj shpresoj se do të mund ta ruajmë të njëjtin vullnet si në San Siro. Fiorentina është përforcuar shumë gjatë afatit kalimtar veror. Ata tashmë kanë një ekip të qëndrueshëm dhe i kanë shtuar edhe disa futbollistë të shkëlqyeshëm”, shton trajneri i Lazios.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://bota.gooforum.com
 
Delio Rosi: Jemi në një formë të mirë
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Selim Hasanaj: C'farë ishim dikur e c'farë jemi sot, por dhe c'farë do jemi nesër
» Mirëse erdhe moj pranverë!
» Fjalë të Urta - Mirësia; Drejtësia
» Nuk kemi besuar se ekziston një organizim kaq i mirë i FFSHGJ-së dhe i klubeve shqiptare në Gjermani
» Skënder Zogaj:FARK-u ishte strukturë legale, e mirëfilltë ushtarake

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mirsevini në Forum Piskota :: Të Ndryshme :: Sport-
Kërce tek: