Mirsevini në Forum Piskota

Mirsevini ne WwW.P!SKoTa.GooFoRuM.CoM
 
ForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Chelsea dhe Arsenali nё luftё pёr tё riun e Barcelonёs

Shko poshtë 
AutoriMesazh
DaCi-B
Admin
avatar

Numri i postimeve : 170
Join date : 17/09/2008

MesazhTitulli: Chelsea dhe Arsenali nё luftё pёr tё riun e Barcelonёs   Wed Sep 24, 2008 9:14 pm

Mediat angleze kanё përcjellё lajmin se Arsenali dhe Chelsea janë tё interesuar pёr 14-vjeçarin e Barcelonёs, Gerard Deulofeu.

Tinejxheri i ekipit katalanas luan nё pozitën e anësorit dhe tashmё e kanё krahasuar me njëshin brazilian, Ronaldinhon.

Arsene Wenger ёshtё i vetёdijshёm pёr kualitetet e Deulofeu dhe dëshiron qё atё t’ia shtojё shkollёs sё tij tё re tё Arsenalit.

Megjithatё topçinjtë do tё kenё njё detyrё tё vështirё pasi qё pёr “Ronaldinhon e ri”, ёshtё i interesuar edhe Chelsea.

Edhe klubi spanjoll dëshiron qё lojtari tё mbetet nё Camp Nou dhe nuk dёshiron ta humbasё, siç ka ndodhur shpesh nё tё kaluar, pёrfshirё edhe Cesc Fabregas.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://bota.gooforum.com
 
Chelsea dhe Arsenali nё luftё pёr tё riun e Barcelonёs
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mirsevini në Forum Piskota :: Të Ndryshme :: Sport-
Kërce tek: