Mirsevini në Forum Piskota

Mirsevini ne WwW.P!SKoTa.GooFoRuM.CoM
 
ForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Raul: Do tё luaj sё paku edhe tri vite

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
DaCi-B
Admin
avatar

Numri i postimeve : 170
Join date : 17/09/2008

MesazhTitulli: Raul: Do tё luaj sё paku edhe tri vite   Wed Sep 24, 2008 9:13 pm

Ikona e Real Madridit, Raul Gonzalez, duket se ka pranuar se koha e tij me fanellën e bardhё mund t’i afrohet fundit, dhe pas tri viteve asgjë nuk i dihet.

“Do tё kem sё paku tri vite tё tjera nё Madrid, gjё qё shkruhet nё kontratën time dhe pastaj do tё shkoj nga njё vit vazhdim pёr tё parё se si shkojnë gjёrat”, ka thёnё kapiteni i kampionit tё Spanjёs.

“Kam kaluar 14 vite nё futboll duke luajtur vazhdimisht. Gjithmonё kam qenё aty, ndonjёherё edhe nga stoli, tjerat herё si fillestar, por kurrë nuk kam pasur problem”, ka thёnё Raul.

Raul ёshtё ndёr sulmuesit mё tё sukseseshёm tё Realit, ndërsa mban edhe rekord sa i takon shënimeve nё Ligёn e Kampionёve, duke qenё golashënuesi mё i mirё nё historinë e kësaj gare me 69 gola.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://bota.gooforum.com
 
Raul: Do tё luaj sё paku edhe tri vite
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Asllan Dibrani: Gjergj Kastriot Skënderbeu edhe për se vdekuri po i tremb armiqtë!
» Shkrime nga Xun Çetta:Ndodhi edhe kjo
» Teuta ishte mbretëreshë ilire, ajo mëkëmbësoi të shoqin, Agronin, në vitin 231 p.e.s.(A i ngjan edhe Presidentja e re e Kosovës Mbretreshës sonë)
» Hoxha: Ne pranojmë edhe të vritemi, por edhe të vrasim. Ne jemi pro Xhihadit
» Krajka: Kënga e Vaçe Zelës që u këndua vetëm një herë

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mirsevini në Forum Piskota :: Të Ndryshme :: Sport-
Kërce tek: