Mirsevini në Forum Piskota

Mirsevini ne WwW.P!SKoTa.GooFoRuM.CoM
 
ForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Menendez: Baptista do të shkëlqejë sërish

Shko poshtë 
AutoriMesazh
NiKi
Admin
avatar

Numri i postimeve : 78
Join date : 18/09/2008
Age : 23

MesazhTitulli: Menendez: Baptista do të shkëlqejë sërish   Fri Sep 19, 2008 9:18 pm

Agjenti i Julio Baptistas, Herminio Menendez, ka kërkuar nga fansat verdhekuqë që të jenë të durueshëm, sepse nevojitet pak kohë që sulmuesi brazilian të kthehet në formën më të mirë.

Baptista është transferuar këtë sezon nga Real Madridi në Romë, ndërsa deri tani nuk ka shfaqur asgjë nga ajo që pritej. Ndërsa agjenti i tij beson se ‘Bisha’ ka nevojë për pak kohë derisa të rikthehet.

“Njerëzit duhet të jenë të qetë, sepse shumë shpejtë do ta shohin Baptistan e vërtetë. Të gjithë duhet të jemi të durueshëm, Julio është duke u përshtatur me jetën e tij të re dhe shumë shpejtë do ta gjejë formën e tij më të mirë”, ka thënë Menendez.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Menendez: Baptista do të shkëlqejë sërish
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» .Sot u rihap sërish tuneli i Kalimashit
» Serbia sërish terrorizon shqiptarët, nuk i lejon të votojnë në zgjedhje lokale

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mirsevini në Forum Piskota :: Të Ndryshme :: Sport-
Kërce tek: