Mirsevini në Forum Piskota

Mirsevini ne WwW.P!SKoTa.GooFoRuM.CoM
 
ForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Wenger: Tё rinjtë mё tё mirё qё i kam pasur

Shko poshtë 
AutoriMesazh
DaCi-B
Admin
avatar

Numri i postimeve : 170
Join date : 17/09/2008

MesazhTitulli: Wenger: Tё rinjtë mё tё mirё qё i kam pasur   Wed Sep 24, 2008 9:13 pm

Arsene Wenger ka lëshuar edhe mё shumё lëvdata pёr lojtarёt e tij, tё cilёt mbrёmё shkuatёrruan ekipin Sheffield United me rezultat 6-0, duke thёnё se ai kurrë nuk ka menaxhuar grup mё tё mirё tё talenteve tё rinj.

“Ky ёshtё grupi mё i mirё i tё rinjve qё e kam pasur nё tё gjitha kohërat. Ata mund tё jenё tё rinj, por nuk luajnë si fёmijё. Nuk do tё frikohesha tё luaj me ndonjë prej ekipeve nё Premierligё, pasi qё ata kanё talent tё luajnë me nivel tё lartё”, ka thёnё Wenger.

Arsenali lëshoi nё fushё ekipin mё tё ri tё mundshёm nё ndeshjen e mbrёmshje tё vlefshme pёr Kupёn e Anglisё, me jo mё pak se nёntё tinejxherё nё linjën shartuese, derisa me kёtё fitore topçinjtë kaluan nё rundin e katërt.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://bota.gooforum.com
 
Wenger: Tё rinjtë mё tё mirё qё i kam pasur
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Mimoza Shaholli: Serenatat e mia, të rinjtë mi këndonin mbrëmjeve poshtë ballkonit
» Sipas serbëve, Flamuri ynë para Skenderbeut, paska pasur mbi shqiponjë një kryq
» Per veprimtaret patriote me shpirt te pasur, Medije dhe Mustafa Vraniqi‏

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mirsevini në Forum Piskota :: Të Ndryshme :: Sport-
Kërce tek: