Mirsevini në Forum Piskota

Mirsevini ne WwW.P!SKoTa.GooFoRuM.CoM
 
ForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Drogba ende mendon për Italinë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
DaCi-B
Admin
avatar

Numri i postimeve : 170
Join date : 17/09/2008

MesazhTitulli: Drogba ende mendon për Italinë   Wed Sep 24, 2008 9:11 pm

Sulmuesi i Chelseat, Didier Drogba, ka njoftuar se transferimi i tij në të ardhmen në Itali, ende mbetet si diçka për t’u konsideruar pas mbarimit të kontratës së tij me Chelsean në vitin 2010.

“Unë kam kontratë me Chelsean deri në vitin 2010 dhh nuk dëshiroj të luftoj me klubin. Unë gjithmonë kam qenë i interesuar për të kaluar në Itali, dhe kjo ende mbetet pjesë e planeve të mia, mirëpo tani për tani do ta respektoj kontratën me Chelsean”. 

“Dëshiroj të mbetem te Chelsea derisa të fitojmë diçka, pasi që sezoni i kaluar ishte pa asnjë trofe për neve, dhe nuk dëshiroja të largohem ashtu”, ka thënë sulmuesi nga Bregu i Fildishtë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://bota.gooforum.com
 
Drogba ende mendon për Italinë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Vazhdon ikja masive e të rinjve (Foto)
» “Bezbednosti” (BIA) serb, në mesin e 157 kosovarëve e kërkon ende Tahir Zemën ?!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mirsevini në Forum Piskota :: Të Ndryshme :: Sport-
Kërce tek: