Mirsevini në Forum Piskota

Mirsevini ne WwW.P!SKoTa.GooFoRuM.CoM
 
ForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ancelotti do të nxjerrë në fushë treshen Kaka-Pato-Sheva

Shko poshtë 
AutoriMesazh
DaCi-B
Admin
avatar

Numri i postimeve : 170
Join date : 17/09/2008

MesazhTitulli: Ancelotti do të nxjerrë në fushë treshen Kaka-Pato-Sheva   Wed Sep 24, 2008 9:10 pm

Menaxheri i Milanit, Carlo Ancelotti, në ndeshjen e sotme kundër Regginas, pritet të nxjerrën në fushë treshen ofensive të përbërë nga Kaka, Pato dhe Andriy Shevchenko.

Në fillim të këtij viti, Milani luajti ndeshjen përballë Napolit me treshen Kaka, Pato dhe Ronaldo, të cilët që në ndeshjen e parë së bashku, shkëlqyen duke fituar me rezultat 5-2.

Me Ronaldon e larguar, Shevchenko është i gatshëm ta zëvendësojë atë, ndërsa Ancelotti pritet ta provojë funksionimin e treshes së re në ndeshjen e sotme përballë Regginas.

Marco Borriello dhe Shevchenko, që të dy luftojnë për vend në ekip, por sipas raporteve të fundit, ukrainasi, i cili nuk ishte pjesë e fitores 4-1 ndaj Lazios, do të fitojë vend në formacionin e parë.

Në mesfushë, do të rikthehet Mathieu Flamini, i cili pritet të luajë krahas Clarence Seedorf dhe Rino Gattusos. Massimo Ambrosini do të pushohet, si edhe mbrojtësi legjendar Paolo Maldini, derisa mbrojtja e qendrës do të sundohet Kakhaver Kaladze dhe Daniele Bonera.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://bota.gooforum.com
 
Ancelotti do të nxjerrë në fushë treshen Kaka-Pato-Sheva
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Gazmend Islami:Debati Buzhala-Molliqaj nxjerrë fytyrën e spiunit?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mirsevini në Forum Piskota :: Të Ndryshme :: Sport-
Kërce tek: