Mirsevini në Forum Piskota

Mirsevini ne WwW.P!SKoTa.GooFoRuM.CoM
 
ForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Cilin antivirus e perdorni ?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 

Cilin antivirus e perdorni ?
 Kaspersky Anti-Virus 2007
 Nod 32
 Kaspersky antivirus 7.0
 Norton AntiVirus 2008
 Apo ndonje Tjeter ( shkruaje ne pergjigje )
Shiko rezultatin
AutoriMesazh
DaCi-B
Admin
avatar

Numri i postimeve : 170
Join date : 17/09/2008

MesazhTitulli: Cilin antivirus e perdorni ?   Wed Sep 24, 2008 6:06 pm

Kaspersky Anti-Virus 2007
 Nod 32
 Kaspersky antivirus 7.0
 Norton AntiVirus 2008
 Apo ndonje Tjeter ( shkruaje ne pergjigje )
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://bota.gooforum.com
DaCi-B
Admin
avatar

Numri i postimeve : 170
Join date : 17/09/2008

MesazhTitulli: Re: Cilin antivirus e perdorni ?   Wed Sep 24, 2008 6:07 pm

Une e perdori avast! antivirus
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://bota.gooforum.com
 
Cilin antivirus e perdorni ?
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Enver Hadri dhe Levizja Kombetare Shqiptare
» Gripi i derrave, Shqipëria merr masat e para antivirus
» Milazim Kadriu: Përpellaci fshati në të cilin nuk jeton më njeri

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mirsevini në Forum Piskota :: Të Ndryshme :: Sondazhe-
Kërce tek: