Mirsevini në Forum Piskota

Mirsevini ne WwW.P!SKoTa.GooFoRuM.CoM
 
ForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Huntelaar do kalojë te Roma ose Reali

Shko poshtë 
AutoriMesazh
DaCi-B
Admin
avatar

Numri i postimeve : 170
Join date : 17/09/2008

MesazhTitulli: Huntelaar do kalojë te Roma ose Reali   Wed Sep 24, 2008 12:39 am

Roma dhe Real Madridi janë të interesuar për shërbimet e sulmuesit të Ajaxit, Klaas Jan Huntelaar, ndërsa një transferim i mundshëm mund të bëhet në janar, ka thënë agjenti i transferimeve, Alberto Faccini.

“Kam folur me drejtorin sportiv të Romës, Daniele Prade, dhe ai ka kërkuar më tepër informacion në lidhje me Huntelaar. Ende nuk ka ndonjë ofertë konkrete nga Roma, por mendoj se Huntelaar do ta konsiderojë këtë interesim”. 

“Ai mund të kaloj në janar te Roma, mirëpo Ajaxi ende është duke menduar për opsionet e veta, pasi që Real Madridi vazhdon të jetë i interesuar për të”, ka thënë agjenti.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://bota.gooforum.com
 
Huntelaar do kalojë te Roma ose Reali
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Sa më shumë kohë që do të kalojë, aq më shumë do të rritet e lartësohet gjeniu i kombit Dr. Ibrahim Rugova

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mirsevini në Forum Piskota :: Të Ndryshme :: Sport-
Kërce tek: