Mirsevini në Forum Piskota

Mirsevini ne WwW.P!SKoTa.GooFoRuM.CoM
 
ForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ranieri: Mendoj për Catanian jo për Scudetton

Shko poshtë 
AutoriMesazh
DaCi-B
Admin
avatar

Numri i postimeve : 170
Join date : 17/09/2008

MesazhTitulli: Ranieri: Mendoj për Catanian jo për Scudetton   Wed Sep 24, 2008 12:37 am

Trajneri i Juventusit, Claudio Ranieri, thotë se ende është herët të mendohet për Scudetton, ndërsa aktualisht vëmendja e tij është vetëm te ndeshja e të mërkurës kundër Catanias.

“Është paksa herët të flitet për garën për Scudetto ndërmjet Interit dhe Juventusit, sepse gjithçka është e hapur. Aty është Milani, Roma, Fiorentina dhe Lazio, duke mos harruar Napolin dhe Sampdorian”. 

“Jam duke menduar për ndeshjen kundër Catanias, sepse pres që të zhvillojnë një lojë të ngjashme sikurse ajo kundër Interit”. 

Nga an tjetër mësohet se kapiteni i skuadrës, Alessandro Del Piero, është rikuperuar plotësisht dhe pritet të inkuadrohet nga minuta e parë në sulm bashkë me Amaurin. 

Derisa Camoranesi ende nuk është i gatshëm në lojë, tanimë dihet mungesa e gjatë e David Trezeguet, i cili i është nënshtruar operacionit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://bota.gooforum.com
 
Ranieri: Mendoj për Catanian jo për Scudetton
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mirsevini në Forum Piskota :: Të Ndryshme :: Sport-
Kërce tek: