Mirsevini në Forum Piskota

Mirsevini ne WwW.P!SKoTa.GooFoRuM.CoM
 
ForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Carlos refuzon Chelsean dhe Cityn

Shko poshtë 
AutoriMesazh
DaCi-B
Admin
avatar

Numri i postimeve : 170
Join date : 17/09/2008

MesazhTitulli: Carlos refuzon Chelsean dhe Cityn   Wed Sep 24, 2008 12:28 am

Futbollisti brazilian i Fenerbahces, Roberto Carlos, do tё vazhdojё tё mbajё fanellën e klubit turk edhe nё sezonin e ardhshёm.

Ish-mbrojtёsi i Real Madridit kaloi nё Fenerbahce nё verёn e kaluar me dёshirёn qё ta përfundojё karrierën nё kёtё ekip, ndërsa mediat turke bёjnё tё ditur se braziliani ka vazhduar kontratën e tij edhe pёr njё sezon tjetёr.

35-vjeçari brazilian madje i ka refuzuar edhe ofertat nga Chelsea dhe Manchester City, pёr tё mbetur nё Turqi ku tifozёt e adhurojnë. Nё krye tё Fenerbahces kёtё sezon ёshtё ish-selektori i kombëtares sё Spanjёs, Luis Aragones.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://bota.gooforum.com
 
Carlos refuzon Chelsean dhe Cityn
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mirsevini në Forum Piskota :: Të Ndryshme :: Sport-
Kërce tek: