Mirsevini në Forum Piskota

Mirsevini ne WwW.P!SKoTa.GooFoRuM.CoM
 
ForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Moratti dëshiron ta angazhojë Maradonën

Shko poshtë 
AutoriMesazh
NiKi
Admin
avatar

Numri i postimeve : 78
Join date : 18/09/2008
Age : 24

MesazhTitulli: Moratti dëshiron ta angazhojë Maradonën   Fri Sep 19, 2008 9:17 pm

Mediat italiane përcjellin lajmin se presidenti i Interit, Massimo Moratti, planifikon t’i japë rol në klub ish-futbollistit të njohur, legjendës argjentinase, Diego Maradona.

La Gazzetta dello Sport përcjell një deklaratë të Morattit në të cilën presidenti thotë se planifikon ta punësojë Maradonën.

Argjentinasi u largua nga stoli i Boca Juniors në vitin 2006, ndërsa me siguri se do ta fitojë rolin e përcjellësit të talenteve të Amerikës Jugore.

“Mendoj se do t’i jap rol në klub Diegos. Ai është përfaqësues shumë i rëndësishëm dhe tashmë është larg problemeve”, citohet të ketë thënë Moratti.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Moratti dëshiron ta angazhojë Maradonën
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mirsevini në Forum Piskota :: Të Ndryshme :: Sport-
Kërce tek: