Mirsevini në Forum Piskota

Mirsevini ne WwW.P!SKoTa.GooFoRuM.CoM
 
ForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Anelka e dëshiron Drogban në sulm

Shko poshtë 
AutoriMesazh
NiKi
Admin
avatar

Numri i postimeve : 78
Join date : 18/09/2008
Age : 23

MesazhTitulli: Anelka e dëshiron Drogban në sulm   Tue Sep 23, 2008 4:11 pm

Sulmuesi i Chelseat, Nicolas Anelka, ka kërkuar nga trajneri i tij, Luiz Felipe Scolari, ta provojë në sulm dyshen Anelka-Didier Drogba.
“Nuk është sekret se unë luaj më mirë me një sulmues tjetër, në veçanti bashkë me Didier Drogban në formacionin 4-4-2. Mendoj se me Drogban do të kemi më shumë raste”, ka aluduar Anelka 

Francezi ka pranuar se në ndeshjen derbi kundër Manchester United, u ka munguar Deco, megjithatë ai ka mbetur i kënaqur me paraqitjen e skuadrës së kaltër. 

“Ajo çka bëmë në Stamford Bridge e tregoi kurajën tonë dhe angazhimin e përbashkët si skuadër. Luftuam për çdo top, mirëpo mendoj se ishim të lodhur dhe na mungonte Deco”, ka thënë ish-sulmuesi i Fenerbahces.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Anelka e dëshiron Drogban në sulm
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Trimi i pamposhtur Kapidan Marka Gjoni (1861-1925) përballoi çdo sulm të armiqve kundër Mirditës Nga:Tomë Mrijaj

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mirsevini në Forum Piskota :: Të Ndryshme :: Sport-
Kërce tek: