Mirsevini në Forum Piskota

Mirsevini ne WwW.P!SKoTa.GooFoRuM.CoM
 
ForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Henry kthehet në stërvitje

Shko poshtë 
AutoriMesazh
NiKi
Admin
avatar

Numri i postimeve : 78
Join date : 18/09/2008
Age : 24

MesazhTitulli: Henry kthehet në stërvitje   Tue Sep 23, 2008 4:09 pm

Sulmuesi i Barcelonës, Thierry Henry, është bashkuar në stërvitje me skuadrën pasi mungoi javën e kaluar në fitoren shkatërruese të katalanasve.
Henry mungoi në fitoren 6-1 të Barcës kundër Sporting Gijon të dielën për shkak të një infeksioni të fytit, ndërsa tani ka arritur ta mposhtë sëmundjen dhe është kthyer në stërvitje. 

Blaugranët kanë një orar të ngjeshur shtatë ditët e ardhshme, duke filluar nga ndeshja kundër Betisit të mërkurën, derbi i qytetit me Espanyolin të shtunën, për të përfunduar me ndeshjen e Ligës së Kampionëve kundër ukrainasve të Shakhtar Donetsk. Thierry Henry
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Henry kthehet në stërvitje
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mirsevini në Forum Piskota :: Të Ndryshme :: Sport-
Kërce tek: