Mirsevini në Forum Piskota

Mirsevini ne WwW.P!SKoTa.GooFoRuM.CoM
 
ForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Curri: Të përqendrohemi në takimin e nesërm

Shko poshtë 
AutoriMesazh
DaCi-B
Admin
avatar

Numri i postimeve : 170
Join date : 17/09/2008

MesazhTitulli: Curri: Të përqendrohemi në takimin e nesërm   Tue Oct 14, 2008 11:36 pm

Mbrojtësi i Kombëtares Shqiptare, Debatik Curri, ka kërkuar nga bashkëlojtarët që ta harrojnë zhgënjimin me Hungarinë dhe të përqendrohen te takimi i të mërkurës.

“Ishte me te vërtet për të ardhur keq. Vinim pas tre rezultateve pozitive dhe sinqerisht përjetuam çaste jo te mira pas ndeshjes”. 

“Tani duhet ta harrojmë atë humbje sa me shpejt. Trajneri ka kërkuar përmirësimin në të gjitha repartet”, është cituar Curri nga Top-Channel. 

Curri ka folur edhe për mungesën e Dallkut, duke pohuar se ai është një lojtar i rëndësishëm për kombëtaren dhe mungesa e tij ne fushe do te ndihet shume. 

“Dallku është një lojtar titullar e do te ndihet mungesa e tij. Dhe vete Dallku është mërzit pak, por janë gjera që ndodhin ne futboll. Ai kërkon të japë maksimumin në çdo ndeshje”, ka thënë Curri.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://bota.gooforum.com
 
Curri: Të përqendrohemi në takimin e nesërm
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Murat Gecaj: ''Dragoi i Dragobisë'', Kryetrimi Bajram Curri...

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mirsevini në Forum Piskota :: Të Ndryshme :: Sport-
Kërce tek: