Mirsevini në Forum Piskota

Mirsevini ne WwW.P!SKoTa.GooFoRuM.CoM
 
ForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Santa Cruz dëshiron të kalojë në City

Shko poshtë 
AutoriMesazh
NiKi
Admin
avatar

Numri i postimeve : 78
Join date : 18/09/2008
Age : 23

MesazhTitulli: Santa Cruz dëshiron të kalojë në City   Tue Oct 14, 2008 4:50 pm

Sulmuesi i Blackburnit, Roque Santa Cruz, zbulon se është i interesuar për kalim në Manchester City dhe të luajë krahas Robinhos.

“Manchester City është ekipi i cili ka një forcë të madhe financiare dhe përgatitet të luftojë për tituj. Unë jam shumë i lumtur në Blackburn, por më pëlqen ideja të luaj në një ekip i cili do të luftojë për qëllime të rëndësishme”, ka thënë paraguaiani.

“Do të vazhdoj të angazhohem për Blackburnin, por nëse trajneri i Manchester Cityt është i interesuar për mua, do të doja t’i bashkohem Robinhos. Ai është lojtar fantastik dhe do të doja të luaj krahas tij”, shton Santa Cruz.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Santa Cruz dëshiron të kalojë në City
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Sa më shumë kohë që do të kalojë, aq më shumë do të rritet e lartësohet gjeniu i kombit Dr. Ibrahim Rugova

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mirsevini në Forum Piskota :: Të Ndryshme :: Sport-
Kërce tek: