Mirsevini në Forum Piskota

Mirsevini ne WwW.P!SKoTa.GooFoRuM.CoM
 
ForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Gattuso do të luajë në mesfushë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
NiKi
Admin
avatar

Numri i postimeve : 78
Join date : 18/09/2008
Age : 24

MesazhTitulli: Gattuso do të luajë në mesfushë   Tue Oct 14, 2008 4:44 pm

Shkatërruesi i Milanit, Gennaro Gattuso, është stërvitur më skuadrën Azzure sot në mëngjes dhe pritet të aktivizohet në ndeshjen e të mërkurës kundër Malit të Zi.
Mesfushori ishte në dyshim për takimin e rëndësishëm kualifikues për Kampionatin Botëror 2010, mirëpo ai është stërvitur pa ndonjë problem në Via Del Mare këtë mëngjes dhe sipas të gjitha gjasave ai do të jetë në njëmbëdhjetëshin e parë të Marcello Lippi.

Mesfushori i Romës, Daniele De Rossi dhe sulmuesi i Villarrealit, Giuseppe Rossi, kanë munguar në stërvitje, dhe janë të dyshimtë për ndeshje për shkak të lëndimit.

Megjithatë Lippi ka qenë i bindur se lojtarët e lënduar do të rikuperohen për ndeshjen e nesërme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Gattuso do të luajë në mesfushë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mirsevini në Forum Piskota :: Të Ndryshme :: Sport-
Kërce tek: