Mirsevini në Forum Piskota

Mirsevini ne WwW.P!SKoTa.GooFoRuM.CoM
 
ForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Totti luan kundër Interit

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
NiKi
Admin
avatar

Numri i postimeve : 78
Join date : 18/09/2008
Age : 23

MesazhTitulli: Totti luan kundër Interit   Tue Oct 14, 2008 4:43 pm

TrTrajenri i Romës Luciano Spalletti shpreson që kapiteni dhe simboli i Giallorosëve, Francesco Totti, do të jetë i gatshëm për ndeshjen derbi kundër zikaltërve të Mourinhos.
Totti është duke u rikuperuar dhe duke u stërvitur në Trigoria, ndërsa Spalleti ka njoftuar se ai do të luajë kundër Nerazzurëve.

“Shpresoj ta kem Tottin për ndeshjen kundër Interit. Ai do të luajë, së paku në njërën gjysmë”, ka thënë Spalletti.
ajenri i Romës Luciano Spalletti shpreson që kapiteni dhe simboli i Giallorosëve, Francesco Trajenri i Romës Luciano Spalletti shpreson që kapiteni dhe simboli i Giallorosëve, Francesco Totti, do të jetë i gatshëm për ndeshjen derbi kundër zikaltërve të Mourinhos.
Totti është duke u rikuperuar dhe duke u stërvitur në Trigoria, ndërsa Spalleti ka njoftuar se ai do të luajë kundër Nerazzurëve.

“Shpresoj ta kem Tottin për ndeshjen kundër Interit. Ai do të luajë, së paku në njërën gjysmë”, ka thënë Spalletti.
Totti, do të jetë i gatshëm për ndeshjen derbi kundër zikaltërve të Mourinhos.
Totti është duke u rikuperuar dhe duke u stërvitur në Trigoria, ndërsa Spalleti ka njoftuar se ai do të luajë kundër Nerazzurëve.

“Shpresoj ta kem Tottin për ndeshjen kundër Interit. Ai do të luajë, së paku në njërën gjysmë”, ka thënë Spalletti.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Totti luan kundër Interit
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Luan Myftiu: Rama po ndjek mallkimin: 'pas meje, le të bëhet kiameti'
» Nafi Çegrani: Demant kundër ''komentit'' të një spiuni të fshehur
» Gaztori Erion Veliaj, gëlbaza shpifëse e Edi Ramës kundër të majtës shqiptare
» Asllan Dibrani:Kushtrim për shpëtim nga rreziku i ekstremizmit islamik,që vepron në mënyrë perfide kundër kombit shqiptar
» Dhurata Lazo - Bejleri, një pianiste e shqiptare që luan Shopenin në teatrot e Gjermanisë

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mirsevini në Forum Piskota :: Të Ndryshme :: Sport-
Kërce tek: