Mirsevini në Forum Piskota

Mirsevini ne WwW.P!SKoTa.GooFoRuM.CoM
 
ForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Krelan misri

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Nisi

avatar

Numri i postimeve : 15
Join date : 27/09/2008

MesazhTitulli: Krelan misri   Tue Oct 14, 2008 1:13 pm

Krelan misri

4 vezè
4 filgjana miell gruei
4 filgjana miell misri
4 filgjana vaj
4 filgjana qumësht
4 1 qese bakin
gjysm luge krip

Pergaditja

Të gjitha përzihen deri sa jepet masa e qullit,dhe pastaj piqet.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Krelan misri
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mirsevini në Forum Piskota :: Të Ndryshme :: Receta per Kuzhine-
Kërce tek: