Mirsevini në Forum Piskota

Mirsevini ne WwW.P!SKoTa.GooFoRuM.CoM
 
ForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Berlusconi: Nuk ka pasur ofertë prej 150 milionë eurosh për Kaka

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
NiKi
Admin
avatar

Numri i postimeve : 78
Join date : 18/09/2008
Age : 22

MesazhTitulli: Berlusconi: Nuk ka pasur ofertë prej 150 milionë eurosh për Kaka   Tue Sep 23, 2008 4:05 pm

Presidenti i Milanit, Silvio Berlusconi, ka njoftuar se klubi nuk ka marrë një ofertë prej 150 milionë eurosh këtë afat kalimtar për syperyllin brazilian, Kaka.
Më herët shtypi italian kishte shkruar se Chelsea ka bërë një ofertë prej 150 milionë eurosh për të siguruar shërbimet e asit të kuqezinjve, mirëpo Berlusconi ka thënë se një ofertë e tillë nuk i është bërë klubit të tij. 

“Adriano (Galliani) më tregon gjithçka që ndodh në lidhje me skuadrën. A do ta kisha pranuar një ofertë të tillë? Jo. Por do të kisha qenë i informuar. T’i lëmë shakatë anash, ‘oferta’ të tilla nuk kanë ndodhur kurrë”. 

“Milani i ka planifikuar mirë transferimet dhe i ka realizuar me sukses. Tifozët e kërkonin Ronaldinhon dhe ai erdhi, dhe deri më tani ka qenë i shkëlqyer në fushë”, ka thënë numri një i Rossonerëve.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Berlusconi: Nuk ka pasur ofertë prej 150 milionë eurosh për Kaka
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Kush është vajza të cilën në 19:30 e presin në “randez-vous” mbi tre milionë shqiptarë!
» Si në përralla, qeni zbulon qypin me ar me vlerë prej 10 mln dollarë (FOTO)
» BalkanInsight: UÇK-ja ka pasur kampe torturash
» Tekste këngësh të vjetra
» Selvije Bajrami:Bandat në luftë për tokën 20 milionëshe

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mirsevini në Forum Piskota :: Të Ndryshme :: Sport-
Kërce tek: