Mirsevini në Forum Piskota

Mirsevini ne WwW.P!SKoTa.GooFoRuM.CoM
 
ForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kritikat , Sugjerimet dhe Verejtjet

Shko poshtë 
AutoriMesazh
DaCi-B
Admin
avatar

Numri i postimeve : 170
Join date : 17/09/2008

MesazhTitulli: Kritikat , Sugjerimet dhe Verejtjet   Tue Oct 14, 2008 7:28 am

Ketu Mund Te Postoni Ndonje Kritike Apo Verejtje ne Forum
Sa me shum Kritika,sygjerime,vrejtje eshte ne te mir tonen pra ne te mir te forumit Me Respekt Staffi i Forumit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://bota.gooforum.com
 
Kritikat , Sugjerimet dhe Verejtjet
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mirsevini në Forum Piskota :: Më Afër Njëri-Tjetrit :: Rregullat e Forumit!!-
Kërce tek: