Mirsevini në Forum Piskota

Mirsevini ne WwW.P!SKoTa.GooFoRuM.CoM
 
ForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Reggina shpreson tё dalё krenare nga pёrballja me Milanin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
NiKi
Admin
avatar

Numri i postimeve : 78
Join date : 18/09/2008
Age : 24

MesazhTitulli: Reggina shpreson tё dalё krenare nga pёrballja me Milanin   Tue Sep 23, 2008 4:03 pm

Presidenti i Regginёs, Lillo Foti, dëshiron qё ekipi i tij tё mbetet krenar duke arritur rezultat pozitiv ndaj Milanit, kur dy ekipet do tё ndeshen gjatё tё mёrkurёs.
“Ne shkuam nё Romё me pritje mё tё mёdha, pas paraqitjes tё mirё kundër Torinos dhe njё rezultati tё mirё nё Kupёn e Italisё kundër Cagliarit. Ishim tё hutuar nga mesazhet e jashtme tё cilat arrinin pёr ekipin e Romёs qё ishte nё vështirёsi, qё megjithatë u dëshmuan tё jenё gabim”, ka thёnё Foti.

“Roli jonё ёshtё gjithmonë ai i njё ekipi qё tregon dhe lufton me njё shpirt tё sakrificës. Tash do tё duhet tё përballemi me Milanin qё ka dëshmuar tё gjitha kualitetet. Reggina duhet ta ruajё krenarinё e vet, duke shpresuar pёr njё buzёqeshje tё këndshme”, ka shtuar presidenti i kubit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Reggina shpreson tё dalё krenare nga pёrballja me Milanin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mirsevini në Forum Piskota :: Të Ndryshme :: Sport-
Kërce tek: