Mirsevini në Forum Piskota

Mirsevini ne WwW.P!SKoTa.GooFoRuM.CoM
 
ForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Hamiltoni harron traumën në Fuji

Shko poshtë 
AutoriMesazh
DaCi-B
Admin
avatar

Numri i postimeve : 170
Join date : 17/09/2008

MesazhTitulli: Hamiltoni harron traumën në Fuji   Mon Oct 13, 2008 1:56 pm

Lideri i Formula 1, Lewis Hamilton, e ka lënë prapa përfundimin zhgënjyes në garën për Çmimin e Madh të Japonisë dhe ka kthyer fokusin e tij në dy garat e fundit të sezonit.

“Ka edhe gjëra pozitive nga e gjithë kjo. Kam humbur vetëm dy pikë ndaj Felipe në renditjen e ngasësve, andaj asgjë nuk ka përfunduar”, thotë Hamilton. 

“Tash do ta harroj atë çfarë ndodhi dhe do të shoh para. Kanë mbetur edhe dy gara dhe qëllimi im është t’i fitoj të dyja. Për mua do të jenë dy gara të vështirë. Ata (McLaren) mund tijen shumë të fuqishëm, por të tillë mund të jemi edhe ne dhe kemi nevojë të mendojmë kështu”, shton britaniku.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://bota.gooforum.com
 
Hamiltoni harron traumën në Fuji
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Drita Krasniqi:Mark o vlla stë harron motra

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mirsevini në Forum Piskota :: Të Ndryshme :: Sport-
Kërce tek: