Mirsevini në Forum Piskota

Mirsevini ne WwW.P!SKoTa.GooFoRuM.CoM
 
ForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Hleb përfundimisht jashtë përballjes me Anglinë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
DaCi-B
Admin
avatar

Numri i postimeve : 170
Join date : 17/09/2008

MesazhTitulli: Hleb përfundimisht jashtë përballjes me Anglinë   Mon Oct 13, 2008 1:55 pm

Mesfushori bjellorus, Alexandr Hleb, nuk do të rreshtohet në formacionin e kombëtares së tij, e cila të mërkurën do të përballet me të zgjedhurit e trajnerit Fabio Capello në Dinamo Stadium në Minsk.

Përzgjedhësi i Bjellorusisë, Bernd Stange, ka konfirmuar se mesfushori me tipare sulmuese nuk ka arritur të rikuperohet në kohë nga lëndimi në gju. 

“Hleb është në Barcelonë dhe problemi ynë më i madh është se lojtari jonë më i mirë nuk mund të luajë”, ka thënë Stange. 

Në ndeshjen e fundit ndaj Kazakistanit, Anglia fitoi bindshëm me rezultat 5-1, derisa Bjellorusia gjatë vikendit ishte e lirë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://bota.gooforum.com
 
Hleb përfundimisht jashtë përballjes me Anglinë
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Shqiptarët në vendin e tyre dhe jashtë
» Çerkin Bytyçi:Rajoni i Vërrinit - atraktiv edhe për vizitorët e jashtëm
» Liberalizimi i vizave, jashtë prioritetit qeveritar
» LDD në Suedi, propozon mbajtjen e Kuvendit të Jashtëzakonshëm
» Besa Gaxherri, jashtë listave të veteranëve: Nuk e di pse kjo ka ndodhur!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mirsevini në Forum Piskota :: Të Ndryshme :: Sport-
Kërce tek: