Mirsevini në Forum Piskota

Mirsevini ne WwW.P!SKoTa.GooFoRuM.CoM
 
ForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Oddo beson se Lazio mund të mbetet në krye

Shko poshtë 
AutoriMesazh
DaCi-B
Admin
avatar

Numri i postimeve : 170
Join date : 17/09/2008

MesazhTitulli: Oddo beson se Lazio mund të mbetet në krye   Mon Oct 13, 2008 1:53 pm

Ish-kapiteni i Lazios, Massimo Oddo, thotë se biankocelestët mund të mbeten afër kreut të tabelës së Serie A gjatë gjithë sezonit.

Oddo, i cili këtë sezon u huazua tek Bayern Munich nga Milani, është i bindur se Lazio mund të vazhdojë formën e mirë për shumicën e sezonit. 

“Duket se Lazio është një ekip më ndryshe, në krahasim me kohën kur unë isha atje. Aty është një trajner i cili mëson futboll të shkëlqyeshëm dhe ka një ekip të bërë nga lojtarë të rinj dhe atraktiv”, ka thënë Oddo. 

“Lazio e sotme sigurisht që mund të përfundojë në pozitat më të larta. Skudetoja? Nëse ky është mentaliteti i tyre... është shumë e mundshme”, ka shtuar italiani.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://bota.gooforum.com
 
Oddo beson se Lazio mund të mbetet në krye
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Shokët e Atjon Zhitit nuk mund të besojnë se ai nuk jeton më (FOTO)
» Thaçi: Presidenti do të zgjidhet nga PDK-ja
» Esat Ahmeti:Ai që nuk e njeh veten, nuk mund ta njohë as tjetrin
» Kristaq Shabani:Lajthitje e të lajthiturve?!A mund të ngacmohet zjerrmi?!
» Agim Gashi: Presidenti Rugova ishte, është dhe do te mbetet arkitekti i pavarësisë

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mirsevini në Forum Piskota :: Të Ndryshme :: Sport-
Kërce tek: