Mirsevini në Forum Piskota

Mirsevini ne WwW.P!SKoTa.GooFoRuM.CoM
 
ForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Henry: Spekulimet rreth Cityt duhet tё ndalojnë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
DaCi-B
Admin
avatar

Numri i postimeve : 170
Join date : 17/09/2008

MesazhTitulli: Henry: Spekulimet rreth Cityt duhet tё ndalojnë   Mon Oct 13, 2008 1:51 pm

Sulmuesi i Barcelonёs, Thierry Henry, thotë se spekulimet tё cilat e lidhin atё me njё transferim nё Premierligё, duhet tё ndalojnë.

Henry, qё nga ardhja e tij nё Camp Nou, ёshtё duke kërkuar formёn e mirё tё cilёn e gёzonte edhe kur ishte nё Arsenal. 

Ai gjatё verёs u lidh me njё rikthim nё Premierligё, ndërsa pas blerjes sё Manchester Cityt nga Abu Dhabi Group, u përfol pёr njё kalim tek ky ekip. Por, Henry edhe njёherё ka pohuar se ёshtё i kënaqur nё Barcelona dhe se spekulimet duhet tё ndalojnë. 

“Njё gjё ёshtё e sigurt dhe kjo ёshtё se spekulimet pёr kalimin tim nё Manchester City duhet tё ndalojnë. Luajta tre ndeshje nё kampionat dhe arrita dy gola. Humba dy ndeshje sepse isha i sёmurё”, ka thёnё Henry. 

“Messi ishte nё stol dy herё, Samuel Eto’i ishte nё stol dy herё, Alves nuk ka luajtur sё fundi. Trajneri po i rrotullon lojtarёt, por askush nuk ndalon tё foluri kur vjen radha ime. Flisni pёr tё gjithё”, ёshtё përgjigjur francezi ndaj gazetarёve.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://bota.gooforum.com
 
Henry: Spekulimet rreth Cityt duhet tё ndalojnë
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Mexhid Yvejsi:RRETH TARIKATIT SHAZILI
» Mendime kritikë rreth librit “Etnologjia dhe Folklori Shqiptar” të prof. Dr. A. Xhagolli
» Nuhi Veselaj: Rreth identitetit të gjinisë asnjanëse në shqipen e sotme (VII)
» Cikël shkrimesh rreth punës me nxënës me aftësi të kufizuara mendore!
» SI TE HUMBNI PESHEN E TEPERT

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mirsevini në Forum Piskota :: Të Ndryshme :: Sport-
Kërce tek: