Mirsevini në Forum Piskota

Mirsevini ne WwW.P!SKoTa.GooFoRuM.CoM
 
ForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Maradona i ndihmon Crespos tё kalojё nё Valencia

Shko poshtë 
AutoriMesazh
DaCi-B
Admin
avatar

Numri i postimeve : 170
Join date : 17/09/2008

MesazhTitulli: Maradona i ndihmon Crespos tё kalojё nё Valencia   Mon Oct 13, 2008 1:51 pm

Sulmuesi i Interit, Hernan Crespo, ёshtё caku i ri i liderit aktual tё ligës spanjolle, Valencias.

Los Che kanё nxjerrё njё detyrё ambicioze para vetёs, tё sjellin nё Mestalla yllin argjentinas nё afatin kalimtar tё janarit dhe nё kёtё drejtim raportohet se ndihmon edhe legjenda e futbollit, argjentinasi Diego Maradona. 

Maradona nё mёnyrё individuale ka biseduar me presidentin e nerazurёve, Massimo Morattin, dhe e ka këshilluar atё ta lëshojё Crespon tё kalojё nё Spanjё, por edhe ta shfrytëzojё rastin pёr tё sjellё nё radhёt e veta talentin e ri Ever Banega. 

Banega momentalisht ёshtё huazuar tek Atletico Madrid.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://bota.gooforum.com
 
Maradona i ndihmon Crespos tё kalojё nё Valencia
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mirsevini në Forum Piskota :: Të Ndryshme :: Sport-
Kërce tek: