Mirsevini në Forum Piskota

Mirsevini ne WwW.P!SKoTa.GooFoRuM.CoM
 
ForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Milani hedh poshtё shitjen e Kaka

Shko poshtë 
AutoriMesazh
DaCi-B
Admin
avatar

Numri i postimeve : 170
Join date : 17/09/2008

MesazhTitulli: Milani hedh poshtё shitjen e Kaka   Mon Oct 13, 2008 1:50 pm

Ekipi i Milanit edhe njёherё e ka pohuar qëndrimin e vet se ylli brazilian Kaka nuk ёshtё nё shitje pёr kurrfarë çmimi.

Mediat angleze sot shkruan se Manchester City planifikon tё dërgojё ofertё pёr shërbimet e Kaka. Por drejtori sportiv i rosonerёve, Umberto Gandini, edhe njёherё vërtetoi qëndrimin e klubit italian. 

“Nuk do ta shesim Kakan pёr asnjë çmim dhe ai do tё mbetet me klubin, me tё cilin ka marrëveshje deri nё vitin 2013”, ka thёnё Gandini. 

Kaka aktualisht ёshtё me kombëtaren e Brazilit nё Venezuelё, ky sonte do tё luajё nё kuadër tё kualifikimeve pёr Botёrorin 2010.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://bota.gooforum.com
 
Milani hedh poshtё shitjen e Kaka
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Halit Bogaj: ’’Xhemail Abria- pleqnar i Kosovës’’

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mirsevini në Forum Piskota :: Të Ndryshme :: Sport-
Kërce tek: