Mirsevini në Forum Piskota

Mirsevini ne WwW.P!SKoTa.GooFoRuM.CoM
 
ForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Quagliarella i ftuar nё vend tё Tonit

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
DaCi-B
Admin
avatar

Numri i postimeve : 170
Join date : 17/09/2008

MesazhTitulli: Quagliarella i ftuar nё vend tё Tonit   Mon Oct 13, 2008 1:48 pm

Sulmuesi i Udineses, Fabio Quagliarella, ka pranuar ftesё nga përzgjedhësi i kombëtares italiane, Marcelo Lippi, pёr shkak tё suspendimit tё Luca Tonit.

Sulmuesi i Bayern Munichut nё ndeshjen e mbrëmshme përballё Bullgarisё, pranoi karton tё verdhё dhe pёr shkak tё suspendimit, nuk do tё mund tё paraqitet kundër Malit tё Zi. 

Pёr kёtё arsye, Marcelo Lippi, ka vendosur ta ftojё nё formacion zёvendёs tё tij dhe zgjidhja ishte sulmuesi i Udineses. Pritet qё Quagliarella qё sonte t’i bashkohet pjesës tjetër tё ekipit. 

Sulmuesi i Udineses ishte pjesё e ekipit tё azurёve nё Euro 2008, por kjo ёshtё paraqitja e parё e tij me përfaqësuesen, qё kur Marcelo Lippi e rimori kreun.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://bota.gooforum.com
 
Quagliarella i ftuar nё vend tё Tonit
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Këngë dhe shkrime për Nënë Terezën
» Apostol Kotani: Shqipëria ishte i vetmi vend, ku nuk u persekutua asnjë hebre
» Sabit Zeneli:Në vend të përkujtimit për dëshmorin kombit Bedri Ahmeti...-KOMANDANT BEDI
» AZEM SHKRELI
» Turizëm të vend vrasja e Bajram Currit

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mirsevini në Forum Piskota :: Të Ndryshme :: Sport-
Kërce tek: