Mirsevini në Forum Piskota

Mirsevini ne WwW.P!SKoTa.GooFoRuM.CoM
 
ForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ronaldinho: Duhet ta fitojmë derbin

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
NiKi
Admin
avatar

Numri i postimeve : 78
Join date : 18/09/2008
Age : 23

MesazhTitulli: Ronaldinho: Duhet ta fitojmë derbin   Tue Sep 23, 2008 3:59 pm

Transferi i sivjetshëm i Milanit, Ronaldinho, shpreson se do të luajë në takimin derbi të fundjavës të cilin skuadra e tij e luan kundër kampionit dhe rivalit të qytetit, Inter, ndërkohë që asi brazilian thekson se është shumë me rëndësi që Rosonerrët t’i fitojnë tre pikët.
“Unë jam qe disa javë te Milani, mirëpo më pëlqen shumë qyteti dhe ndjehem shumë mirë këtu”. 

“Tanimë kam filluar ta ndjej atmosferën unikë që e ofron derbi. Dëshiroj të luaj, mirëpo do ta respektoj secilin vendim të trajnerit tim”. 

“Pavarësisht nëse luaj ose jo, e rëndësishmja është që ta fitojmë ndeshjen dh t’i marrim tre pikët. Nëse inkuadrohem në lojë do të jap gjithçka nga vetja”, ka thënë ish-sulmuesi i Barcelonës.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Ronaldinho: Duhet ta fitojmë derbin
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» SI TE HUMBNI PESHEN E TEPERT
» Kush i tha Zahir Pajazitit ta vranë Dr. Rugoven?-Flet Hasan Zeneli, bashkëluftëtar i Zahir Pajazitit: Duhet të zbardhet vrasja e Zahirit
» Kastriot Myftaraj: Një ditë, Perëndimi do t’ u thotë shqiptarëve se duhet të luftojnë fundamentalizmin islamik
» Femra, ja këshillat sekrete që duhet t’i dini?!
» Vladimir Bruçaj: Shqiptarët në Europë duhet të shkojnë të bashkuar, por si europian

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mirsevini në Forum Piskota :: Të Ndryshme :: Sport-
Kërce tek: