Mirsevini në Forum Piskota

Mirsevini ne WwW.P!SKoTa.GooFoRuM.CoM
 
ForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Barca cakton çmimin për Toure

Shko poshtë 
AutoriMesazh
DaCi-B
Admin
avatar

Numri i postimeve : 170
Join date : 17/09/2008

MesazhTitulli: Barca cakton çmimin për Toure   Mon Oct 13, 2008 1:45 pm

Barcelona ka caktuar çmimin prej 10 milionë eurosh për mesfushorin Yaya Toure, ndërkaq Juventus është në vendin e parë për ta rrëmbyer ‘shkatërruesin’ nga Bregu i Fildishtë.

Toure nuk ndjehet mirë te Barcelona dhe raportet e tij me trajnerin Josep Guardiola janë përkeqësuar, kështu që ka kërkuar të largohet nga Camp Nou, kur të hapet afati kalimtar. 

Gazeta torineze, “Tuttosport”, sot ka njoftuar se udhëheqësit e Barcës kanë vendosur ta lejojnë largimin e Toures nëse ndonjë skuadër paguan 10 milionë euro. 

Këtë javë është spekuluar se Zonja e Vjetër tanimë ka kontaktuar me agjentin e mesfushorit duke i ofruar një pagë vjetore prej katër milionë eurosh.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://bota.gooforum.com
 
Barca cakton çmimin për Toure
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Kadare: Ja diplomati që më "hoqi" çmimin Nobel

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mirsevini në Forum Piskota :: Të Ndryshme :: Sport-
Kërce tek: