Mirsevini në Forum Piskota

Mirsevini ne WwW.P!SKoTa.GooFoRuM.CoM
 
ForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kampionët barazojnë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
DaCi-B
Admin
avatar

Numri i postimeve : 170
Join date : 17/09/2008

MesazhTitulli: Kampionët barazojnë   Mon Oct 13, 2008 1:43 pm

Kampionët e Botës kanë dështuar të shënojnë fitore në udhëtim si mysafirë të Bullgarisë, ndeshje kjo e rëndësishme për Grupin e Tetë në kualifikimet për Kampionatin e ardhshëm Botëror.

Edhe pse Azzurët kishin paralajmëruar se kjo ishte një ndeshje të cilën duhej ta fitonin nëse dëshironin ta tregojnë fuqinë e tyre, ata nuk arritën të nxjerrin më shumë se një pikë nga ky takim. 

Me rezultat 1-1 ka përfunduar edhe takimi tjetër i këtij grupi ndërmjet Gjeorgjisë dhe Qipros. 

Nga ana tjetër edhe takimi i Grupit të Gjashtë ndërmjet Ukrainës dhe Kroacisë ka përfunduar pa gola, gjë që i jep një përparësi Anglisë e cila më herët e shkatërroi Kazakistanin me rezultat 5-1.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://bota.gooforum.com
 
Kampionët barazojnë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mirsevini në Forum Piskota :: Të Ndryshme :: Sport-
Kërce tek: